Надіслати
НОВИНУ
 
5/26/2017    П:784 К:1
У Буштині п’ятиповерхівки залишились без води
Вчора, 25 травня, у восьми багатоповерхівках Буштина по вулиці Травневій та Незалежності припинилося водопостачання.
Зі слів Павла Довгія – начальника КП «Буштиносервіс», на балансі якого перебуває свердловина, звідки здійснюється водопостачання у п’ятиповерхівках селища, Тячівський РЕМ відключив підприємству  електроенергію за несплату боргу в сумі понад 20 тисяч гривень, які рахуються за ліквідованим Буштинським ВУЖКГ.

Павло Довгій каже, що лише 30 відсотків мешканців масиву сплачують за воду в той час, як решта цього не робить:

«Ми пропонуємо людям послуги з водопостачання, але вони не хочуть підписувати угоди.  Їх уклали лише 60 власників квартир, але я їх іще не підписав. Загалом же, у масиві 246 квартир.  Коли підпишуть іще 140?».

На питання, що ж робити людям, які уклали угоди з підприємством, але змушені бути без води, та як забезпечити питною водою масив, керівник КП «Буштиносервіс»  відповідає:

«Угоди я підпишу, коли їх підпишуть більше половини власників квартир. Як організувати водозабезпечення – не знаю. РЕМ нас заблокував. Будуть кошти – буде світло. Ми у кожному під’їзді вивісили попередження та звітність. Просив людей, щоби говорили одне з одним. У нас боржників купа. Вже й самі люди, які тут живуть, ходять по боржниках».

Поки КП «Буштиносервіс» не заплатить всю суму боргу за електроенергію, води в кранах буштинців не буде, – резюмує Павло Довгій.

У Буштинській селищній раді про проблему знають, але як її вирішити – відповіді наразі не дають.

Тим часом мешканці восьми п’ятиповерхових будинків потерпають від безводдя, адже підвозу ані питної, ані технічної води наразі не організовано.


Наталія Маджара для Tyachiv.com.ua

 

Коментарі (1)
Джонні
6/13/2017 9:38:52 AM  |  IP: 31.41.89.***
Даний голова Буштинської селищної ради у зговорі з аферистом Павлом Довгієм, шантажують мешканців багатоповерхівок та дитячий садочок!
Вони шляхом відключення водопостачання навязують мешканцям щоб ті підписували договір на водопостачання, але як ми знаєм із закону про Питну воду згідно статті 16 - 17 Комунальне підприємство зобовязане надавати Водопостачання та "Водовідведення", чого так і немає в договорі (зразок договору на офіційному сайті смт. Буштино)
А також жителі масиву звертались до голови селищної ради Паш І. Ю. про допомогу у вирішенні даної екологічної катастрофи, щоб він посприяв у вирішенні даної ситуації, але він розвів руками і нічого так і не зробив аж докі мешканці самостійно не звернулись в прокуратуру з Колективним листом, і лише після того Паш та Довгій пішли і підплючили воду через те що зрозуміли серйозність наслідків своїх витівок.

<<Попередня
1
Наступна>>
Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi