Надіслати
НОВИНУ
 
06.09.2016    П:1582 К:0
Тячівці презентували українську культуру в Чехії (ФОТО)
Минулих вихідних у чеському місті Острава відбувся ІІ Український фестиваль. В якості співорганізаторів до яскравого дійства долучилися представники Тячівщини – благодійний фонд ім.О.Хіри (директор Іван Фіцай) та священики греко-католицької церкви Тячівського району – декан Дубівського деканату о.Михайло Орос, священики з с.Новоселиця та с.Вільхівці о.Іван Зубальський та о. Віталій Ребар.
«Упродовж фестивалю ми розповіли громаді міста Острава про сучасну ситуацію в Україні, її традиції і культуру, а також про проекти нашого благодійного фонду,  –  розповідає директор БФ ім.О.Хіри Іван Фіцай. – Також співали народних і духовних пісень та пригощали гостей свята стравами української національної кухні – борщем та голубцями, які ми приготували власноруч».

Крім цього, у програмі фестивалю були музика і танці у виконанні українських фольклорних колективів з міст Оломоуц та Прага. Наприкінці культурної події гості переглянули фільм про благодійні проекти в Україні, які спільно реалізуються українськими та чеськими доброчинцями.

Tyachiv.com.uaКоментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi