Надіслати
НОВИНУ
 
4/14/2015    П:1160 К:0
У великодні вихідні на Тячівщині трапилось 5 ДТП
За повідомленням головного лікаря екстреної медичної допомоги Тячівського району Ірини Тиводар, медики «швидкої» упродовж великодніх вихідних (з суботи по понеділок) виїжджали на 186 викликів, 19 з яких – у Тячеві. В результаті довелось госпіталізувати 10 осіб.
Зокрема, карети невідкладної меддопомоги виїжджали на 5 ДТП, внаслідок яких до Тячівської РЛ №1 госпіталізовано 6 потерпілих. Так, у Нижній Апші в результаті аварії постраждало 5 осіб. Трьох із них з тілесними ушкодженнями різних ступенів госпіталізовано до райлікарні. По одній людині травмувалось у ДТП, які трапились у Тереблі, Углі та Буштині. Допомога медиків знадобилась і на ДТП у Дубовому. Щоправда, тут обійшлося без госпіталізації. 

«Більшість викликів, як завжди, були спричинені загостренням хронічних хвороб шлунково-кишкового тракту після  надмірного вживання жирної, гострої та копченої їжі. У поодиноких випадках – давалися взнаки гіпертонія та серцево-судинні захворювання. Ще 7 чоловік потребували невідкладної медичної допомоги у зв’язку з алкогольним сп’янінням», – констатує головний лікар екстреної меддопомоги Тячівщини Ірина Тиводар.


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi