Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
Сьогодні у Тячеві вібдудуться презентація книги "У серці Мараморошу: історія греко-католицької спільноти Дубового й околиць"
Презентація розпочнеться о 12.00 у місті Тячів, по вул. Незалежності 54, у Центральній районній бібліотеці (в читальному залі).
На Тячівщині презентували книгу про ліквідацію греко-католицької церкви на Закарпатті у 1944-1949 роках (ФОТО)
23 жовтня у Тячівській районній бібліотеці презентували книгу «Ліквідація УГКЦ на Закарпатті в документах комуністичних спецслужб 1944-1949 років».
У Тячеві презентували книгу про участь закарпатців у Першій світовій війні
17 жовтня у тячівській галереї ім.Ш.Голлоші відбулася презентація книги Юрія Фатули «Неси мамці жалість мою… Закарпатці у Першій світовій війні», яка вийшла друком в ужгородському видавництві «Патент» у 2018 році
У Тячеві відбудеться презентація книги «Неси мамці жалість мою…Закарпатці у Першій світовій війні»
17 жовтня 2019 р. о 14.00 у приміщенні картинної галереї ім.Ш.Голлоші, що у м.Тячів відбудеться презентація книги «Неси мамці жалість мою…Закарпатці у Першій світовій війні», виданої ужгородським видавництвом «Патент» за участю автора книги – лікаря-хірурга, канд.медичних наук, доцента Ужгородського національного університета Юрія Фатули та директора видавництва «Патент» Івана Ключевського
Закарпатський народний хор презентував музичний фільм «Ой, на горі винобрання» (ФОТО)
«Ой, на горі винобрання» — музичний фільм презентували у рамках відкриття музею винороба Чиза у Берегові.
У Дубовому презентували книгу «У серці Мараморошу: історія греко-католицької спільноти Дубового й околиць» (ФОТО)
Вчора, 11 вересня, у заповненому актовому залі Закарпатського машинобудівного технікуму в Дубовому відбулася презентація книги Володимира Мороза «У серці Мараморошу: історія греко-католицької спільноти Дубового й околиць».
На Тячівщині презентують книгу «У серці Мараморошу: історія греко-католицької спільноти Дубового й околиць»
Ця книга присвячена релігійній та національній історії центральної частини Мараморощини – селища Дубового і його околиць – від часів пізнього Середньовіччя й аж до наших днів.
У Тячеві відбулась презентація роману-есе «Живі двері…» Тетяни Грицан-Чонки (ФОТО)
Сьогодні у Тячівській центральній районній бібліотеці відбулася зустріч бібліотечних працівників району з директором видавництва "Український пріоритет" Володимиром Шовкошитним та письменницею краю Тетяною Грицан-Чонкою. На зустріч завітав також депутат обласної ради Іван Куцина.
У Солотвині презентували книгу «Румуни Закарпаття» (ФОТО)
Презентація антології текстів «Румуни закарпаття» відбулася днями у консульстві Румунії в смт Солотвино на Тячівщині. Координатором видання виступили доктор Теодор Арделеан, директор бібліотеки ім.Петре Дульфу м.Байя-Маре, та Іон Ботош, голова обласної спілки румунів Закарпаття «Дачія».
Письменниця з Тячівщини Тетяна Грицан-Чонка презентувала роман-есе «Живі двері…» в Мукачеві та Ужгороді (ФОТО)
Вчора, 12 червня, на базі Мукачівської центральної районної бібліотеки відбулася зустріч бібліотечних працівників району з директором видавництва "Український пріоритет" Володимиром Шовкошитним, письменником, доктором філософії, політичним та громадським діячем та закарпатською письменницею Тетяною Грицан-Чонкою, пише на своїй сторінці ФБ Мукачівська центральна районна бібліотека.
<<Попередня
1
2
3
4
5
Наступна>>
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi