Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
У Тячеві відбулась презентація роману-есе «Живі двері…» Тетяни Грицан-Чонки (ФОТО)
Сьогодні у Тячівській центральній районній бібліотеці відбулася зустріч бібліотечних працівників району з директором видавництва "Український пріоритет" Володимиром Шовкошитним та письменницею краю Тетяною Грицан-Чонкою. На зустріч завітав також депутат обласної ради Іван Куцина.
У Солотвині презентували книгу «Румуни Закарпаття» (ФОТО)
Презентація антології текстів «Румуни закарпаття» відбулася днями у консульстві Румунії в смт Солотвино на Тячівщині. Координатором видання виступили доктор Теодор Арделеан, директор бібліотеки ім.Петре Дульфу м.Байя-Маре, та Іон Ботош, голова обласної спілки румунів Закарпаття «Дачія».
Письменниця з Тячівщини Тетяна Грицан-Чонка презентувала роман-есе «Живі двері…» в Мукачеві та Ужгороді (ФОТО)
Вчора, 12 червня, на базі Мукачівської центральної районної бібліотеки відбулася зустріч бібліотечних працівників району з директором видавництва "Український пріоритет" Володимиром Шовкошитним, письменником, доктором філософії, політичним та громадським діячем та закарпатською письменницею Тетяною Грицан-Чонкою, пише на своїй сторінці ФБ Мукачівська центральна районна бібліотека.
У Тячеві, Ужгороді та Мукачеві презентують роман-есе «Живі двері…» письменниці з Тячівщини Т.Грицан-Чонки
Письменник та видавець Володимир Шовкошитний приїде на Закарпаття, аби презентувати нові книги видавництва “Український пріоритет”.
На Тячівщині презентували перевидану книгу про боротьбу Карпатської України (ФОТО)
У п’ятницю, 1 березня, в Буштині та наступного дня – у Тересві відбулися презентації перевиданої книги спогадів підполковника армії УНР Антіна Кущинського «Закарпаття в боротьбі». Селища були обрані не випадково, адже на Тячівщині саме з цих населених пунктів було найбільше учасників боротьби за Карпатську Україну.
На Тячівщині презентують перевидану рідкісну книгу про Карпатську Україну
Серед низки цьогорічних ювілейних дат події 80-літньої давності на Закарпатті є знаковими в українському державотворенні. З нагоди відзначення цієї річниці в Києві перевидано унікальну книгу спогадів підполковника Армії УНР Антіна Кущинського «Закарпаття в боротьбі».
У Тячеві презентували нову книгу закарпатської письменниці Юлії Драгун (ФОТО)
Днями у читальному залі Тячівської центральної районної бібліотеки відбулася презентації нової, вже сімнадцятої за ліком, книги закарпатської письменниці, поетеси, драматурга, етнопедагога родом з Новоселиці на Тячівщині Юлії Драгун «Щасливою бути – це доля».
Вийшла друком книга-фотоальбом «Тячів у серці моєму» (ФОТО)
Днями в ужгородському видавництві «Патент» вийшла друком книга-фотоальбом «Тячів у серці моєму». Наклад – 400 примірників. Як зазначено у вихідних даних книги, автором ідеї та проекту виступив Тячівський міський голова Іван Ковач, упорядником – Михайло Данилюк, голова редколегії – секретар міської ради Іван Крічфалушій. До її складу також увійшли Михайло Савчук, Наталія Іванчова та Олена Бісько.
12 маловідомих фактів з історії Тячева
Тячів має давню і цікаву історію. Постановою Кабміну від 26 липня 2001 р. місто навіть віднесли до списку історичних населених місць України – тобто таких, які зберегли повністю або частково свій історичний ареал з об'єктами культурної спадщини. Але далеко не кожен тячівець може похвалитися, що знає минуле свого міста. У книгах закарпатських істориків ми віднайшли кілька цікавих фактів з його історії, якими ділимось і з вами.
Новоселиця: давня і сучасна
Вперше Новоселиця згадується в угорському документі «Мараморошська книга спогадів», де зазначено, що у 1371 році король Людвік подарував село Новоселицю чотирьом синам Ужанського воєводи. Проте, спираючись на народні перекази й легенди, можна зробити висновок, що селу вже не менше як 800 років.
<<Попередня
1
2
3
4
Наступна>>
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi