Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
У Дубовому презентували книгу «У серці Мараморошу: історія греко-католицької спільноти Дубового й околиць» (ФОТО)
Вчора, 11 вересня, у заповненому актовому залі Закарпатського машинобудівного технікуму в Дубовому відбулася презентація книги Володимира Мороза «У серці Мараморошу: історія греко-католицької спільноти Дубового й околиць».
На Тячівщині презентують книгу «У серці Мараморошу: історія греко-католицької спільноти Дубового й околиць»
Ця книга присвячена релігійній та національній історії центральної частини Мараморощини – селища Дубового і його околиць – від часів пізнього Середньовіччя й аж до наших днів.
У Тячеві відбулась презентація роману-есе «Живі двері…» Тетяни Грицан-Чонки (ФОТО)
Сьогодні у Тячівській центральній районній бібліотеці відбулася зустріч бібліотечних працівників району з директором видавництва "Український пріоритет" Володимиром Шовкошитним та письменницею краю Тетяною Грицан-Чонкою. На зустріч завітав також депутат обласної ради Іван Куцина.
У Солотвині презентували книгу «Румуни Закарпаття» (ФОТО)
Презентація антології текстів «Румуни закарпаття» відбулася днями у консульстві Румунії в смт Солотвино на Тячівщині. Координатором видання виступили доктор Теодор Арделеан, директор бібліотеки ім.Петре Дульфу м.Байя-Маре, та Іон Ботош, голова обласної спілки румунів Закарпаття «Дачія».
Письменниця з Тячівщини Тетяна Грицан-Чонка презентувала роман-есе «Живі двері…» в Мукачеві та Ужгороді (ФОТО)
Вчора, 12 червня, на базі Мукачівської центральної районної бібліотеки відбулася зустріч бібліотечних працівників району з директором видавництва "Український пріоритет" Володимиром Шовкошитним, письменником, доктором філософії, політичним та громадським діячем та закарпатською письменницею Тетяною Грицан-Чонкою, пише на своїй сторінці ФБ Мукачівська центральна районна бібліотека.
У Тячеві, Ужгороді та Мукачеві презентують роман-есе «Живі двері…» письменниці з Тячівщини Т.Грицан-Чонки
Письменник та видавець Володимир Шовкошитний приїде на Закарпаття, аби презентувати нові книги видавництва “Український пріоритет”.
На Тячівщині презентували перевидану книгу про боротьбу Карпатської України (ФОТО)
У п’ятницю, 1 березня, в Буштині та наступного дня – у Тересві відбулися презентації перевиданої книги спогадів підполковника армії УНР Антіна Кущинського «Закарпаття в боротьбі». Селища були обрані не випадково, адже на Тячівщині саме з цих населених пунктів було найбільше учасників боротьби за Карпатську Україну.
На Тячівщині презентують перевидану рідкісну книгу про Карпатську Україну
Серед низки цьогорічних ювілейних дат події 80-літньої давності на Закарпатті є знаковими в українському державотворенні. З нагоди відзначення цієї річниці в Києві перевидано унікальну книгу спогадів підполковника Армії УНР Антіна Кущинського «Закарпаття в боротьбі».
У Тячеві презентували нову книгу закарпатської письменниці Юлії Драгун (ФОТО)
Днями у читальному залі Тячівської центральної районної бібліотеки відбулася презентації нової, вже сімнадцятої за ліком, книги закарпатської письменниці, поетеси, драматурга, етнопедагога родом з Новоселиці на Тячівщині Юлії Драгун «Щасливою бути – це доля».
Вийшла друком книга-фотоальбом «Тячів у серці моєму» (ФОТО)
Днями в ужгородському видавництві «Патент» вийшла друком книга-фотоальбом «Тячів у серці моєму». Наклад – 400 примірників. Як зазначено у вихідних даних книги, автором ідеї та проекту виступив Тячівський міський голова Іван Ковач, упорядником – Михайло Данилюк, голова редколегії – секретар міської ради Іван Крічфалушій. До її складу також увійшли Михайло Савчук, Наталія Іванчова та Олена Бісько.
<<Попередня
1
2
3
4
5
Наступна>>
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi