Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
Тячівська молодь святкує День святого Валентина
У Спортивній арені Тячів відбувається святкування Дня Святого Валентина, організоване молодіжною радою за підтримки Тячівськоі міської ради
У Валентинів день дубівські наречені одружувались в рамках проекту «Кохання поза часом» (ФОТО)
Сьогодні, 14 лютого, у Дубівській селищній раді під звуки вальсу Мендельсона на фоні заквітчаної арки з сердечками уклали шлюб дубівчани – Володимир Ціпіньо та Ганна Цубера, яка після одруження взяла прізвище Ціпіньо. Церемонію розпису проводила секретар виконкому селищної ради Діана Михалчич.
Молодіжна рада Тячівської ОТГ запрошує молодь відсвяткувати День святого Валентина
14 лютого з 16.00 по 20:00 год в Спортивній арені "Тячів" Молодіжна рада Тячівської ОТГ за підтримки Тячівської міської ради організовує культурно-розважальну програму з конкурсами, вікторинами та дискотекою.
У Тячеві з’явилася романтична фотозона до Дня Валентина (ФОТО)
Фотозона з серцем, оздобленим квітами з ізолону, з’явилася сьогодні в Тячеві, на площі перед районним будинком культури. Її автором є викладач образотворчого мистецтва Буштинської ДШМ Наталія Андришин-Соляр. Майстриня каже: хенд-мейдом займається давно, а останнім часом захоплюється виготовленням декору з ізолону.
У Тячеві до Дня Валентина провели розважальний вечір-конкурс "Під знаком Купідона" (ФОТО)
14 лютого працівниками районного методичного центру в галереї ім.Ш.Голлоші до Дня св.Валентина з студентами І-курсу Тячівського професійного ліцею (майстер виробничого навчання Сойма М.В.) провели розважальний вечір-конкурс «Під знаком Купідона» та майстер - клас з виготовлення валентинок.
Закарпатська довгожителька відзначила 103-й День Народження (ВІДЕО)
Більше півстоліття - в мирі та любові. Жителька Берегівського села Батьово, яка зі свохм чоловіком прожила 62 роки, в День Валентина відсвяткувала ще й свій 103-й ювілей.
День Валентина у Тячеві відзначили концертом «Світом рухає любов» (ФОТО)
Напередодні свята закоханих Дня Святого Валентина перед районним будинком культури на площі Поштовій працівники відділу культури та районної бібліотеки організували молодіжно– розважальну програму для студентів Тячівського професійно-технічного ліцею, «СВІТОМ РУХАЄ ЛЮБОВ».
У Тячеві провели концертно-розважальну програму до Дня Святого Валентина (ФОТО)
Напередодні свята закоханих – Дня Святого Валентина – у Тячівському районному будинку культури працівники відділу культури РДА та районної бібліотеки організували конкурсно-розважальну програму для школярів та студентів «У серці світле почуття» та акцію «Майбутнє варто планувати».
На Тячівщині молодь змагаляся «В ім’я кохання» (ФОТО)
Конкурсно-розважальна програма «В ім’я кохання» зібрала молодь району в Тячівському ЦДЮТ напередодні найромантичнішого зимового свята – Дня Святого Валентина.
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi