Надіслати
НОВИНУ
 
Пошук
У Тячеві вшанували воїнів-афганців району (ФОТО)
Сьогодні, 13 лютого, у Тячеві відбулися урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 31-ї річниці виводу військ з Афганістану.
Сьогодні Тячів відзначає День вшанування учасників бойових дій на території інших держав (ФОТО)
13 лютого в Тячівській міській раді відбулися урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31 річниці з дня виводу військ з Республіки Афганістан.
У Дубовому провели зустріч з воїнами-афганцями (ФОТО)
Вже стало доброю традицією щорічно у День відзначення виведення військ з Афганістану проводити у бібліотеці-філії смт Дубове зустрічі з воїнами-інтернаціоналістами селища. Така зустріч відбулась і цьогоріч. А організували її завідуюча бібліотеки Г.Ю. Жидак та провідний бібліотекар М.І.Марічак.
У Тячеві відзначили 30-ту річницю виводу військ з Афганістану (ФОТО)
Сьогодні, 13 лютого, у Тячеві відбулися урочистості з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав і 30-ї річниці виводу військ з Афганістану, де з 1979 по 1989 роки відбувалася війна.
У Тячеві вшанували воїнів-афганців (ФОТО)
Сьогодні, 15 лютого, у Тячеві відбулися урочисті заходи з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-ї річниці виводу радянських військ з Афганістану.
Афганські дороги волонтера Богдана Колодницького
Богдана Івановича Колодницького знають на Тячівщині, передусім, як безстрашного волонтера, який від початку бойових дій на сході держави присвятив своє життя допомозі українській армії. На фронті його називають не інакше, як «Горган» – від назви благодійного фонду, що опікується потребами бійців на сході.
У Тячеві вшанували воїнів-афганців (ФОТО)
Сьогодні, 15 лютого, у Тячеві відбулися урочисті заходи з нагоди 27-ї річниці виведення військ з Афганістану.
Завтра у Тячеві співатиме пісняр-афганець В’ячеслав Кукоба
Вперше В’ячеслав Кукоба виступав у Тячеві в лютому цього року, на благодійному концерті «Автомат і гітара», присвяченому річниці виводу військ з Афганістану.
У Тячеві відбувся масштабний благодійний концерт на підтримку АТО «Автомат і гітара» (ФОТО, ВІДЕО)
У неділю, 15 лютого, до 26-ї річниці виведення військ з Афганістану, в Тячівському районному будинку культури відбувся масштабний двогодинний благодійний концерт «Автомат і гітара» на підтримку військових АТО за участі відомого автора, композитора, виконавця, голови благодійного фонду «Ветеран-1» В’ячеслава Кукоби та інших артистів.
<<Попередня
1
2
3
Наступна>>
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi